Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Njëmbëdhjetë vite nga protesta e socialistëve në Tiranë, ku janë vrarë katër persona

Sot bëhen 11 vite nga protesta e organizuar nga Partia Socialiste, atëherë në opozitë, në sheshin “Deshmorët e kombit”, kur ngjarja doli nga kontrolli dhe me këtë rast janë vrarë katër persona.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle