0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Një zjarr i madh iu afrua periferisë së Athinës

– Zjarrfikës në Greqi nuk mund ta ndalonin zjarrin jashtëzakonisht të madh që iu afrua periferive veriore të Athinës sot, ndërsa zjarri i kaploi lagjet Varibobo dhe Aharnes, duke bërë që mijëra banorë të arratisen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle