0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Një vit më vonë, BE i kritikon talebanët për keqtrajtim të grave dhe vajzave afgane

Talebanët "seriozisht i shkelën dhe keqpërdorën të drejtat e grave dhe vajzave afgane" në Afganistan, deklaroi sot zëdhënësi i BE-së, në prag të përvjetorit të parë të ardhjes në pushtet të talebanëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle