0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Një vajzë shtatëmbëdhjetëvjeçare dhe gjashtë persona të rritur janë hospitalizuar në Sofje

Në spitalin Pirogov në Sofje pas fatkeqësisë me autobusin në autostradën Struma janë pranuar një vajzë 17-vjeçare dhe gjashtë persona të rritur, deklaroi për BTA-në dr. Maja Argirova nga Klinika për djegie pranë entit mjekësor. Nuk ka rrezik për jetët e tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle