0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Një ushtar hapi zjarr dhe vrau pesë rojtarë në një fabrikë ushtarake në Ukrainë

Një ushtar i gardës nacionale ukrainase sot, për arsye ende të panjohura,  ka qëlluar te pjesëtarët e sigurimit në fabrikën ushtarake në Dnepar, me ç'rast janë vrarë pesë persona, ndërsa janë plagosur edhe pesë të tjerë, kumtoi sot policia ukrainase.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle