Botë SQBotë.Portal SQ

Një uragan po i afrohet Iranit

Një uragan po afrohet drejt rajoneve në pjesën jugore të Iranit. Pritet erëra dhe stuhi e madhe ta godasin bregun iranian nga Makrani në kufirin pakistanez deri te Ngushtica e Hormuzit nga 30 shtatori, kumtoi Shërbimi për siguri të organizimit të porteve dhe detar të Iranit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle