0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Një tufë kuajsh kullosnin në sheshin e qytetit në Tetovë

Disa banorë të Tetovës në mëngjes me fotografi në rrjetet sociale e treguan fotografinë e pazakontë nga qendra e qytetit ku kanë vërejtur një tufë kuajsh dhe qenë rrugor. Kuajt kanë kullotur  nga bari  në rrethrrotullimin më të madh para sheshit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle