0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

Një sulmues i armatosur ka vrarë katër persona në Denver, policia e likuidoi

Një person i armatosur ka vrarë katër persona dhe ka plagosur një polic dhe dy civilë të tjerë në zonën e Denverit, kryeqyteti i shtetit federal amerikan Kolorado, bëri të ditur policia lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle