0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Një seri tërmetesh përsëri janë ndjerë në Manastir

Një seri tërmetesh në mëngjes sërish janë ndjerë në Manastir dhe rrethinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle