0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Një seri e re tërmetesh në rajonin e Manastirit dhe Follorinës

 Një seri e re tërmetesh sonte janë regjistruar mes Manastirit dhe Follorinës, nga të cilat lëkundja më e fortë ka qenë në orën 18:44 me intensitet prej 4 ballë sipas shkallës së Rihterit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle