0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Një repart plotësisht i rinovuar dhe me pajisje të reja u hap në Klinikën e Ortopedisë në TOARILUC

Në Klinikën Ortopedike pranë Klinikës për Traumatologji, Sëmundje Ortopedike, Anestezi, Reanimacion dhe Kujdes Intensiv dhe Qendra e Urgjencës (TOARILUC), u hap një repart plotësisht I rinovuar dhe me pajisje të reja spitalore dhe sanitare për pacientët e shtruar në spital.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle