Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Një politikane opozitare bjelloruse dënohet me 11 vite burgim

Maria Koleshnikova, një prej udhëheqësve të protestave të viteve të kaluara kundër presidentit bjellorus, Aleksandar Lukashenko, është dënuar me 11 vite burgim, njofton agjencia e lajmeve ruse TASS dhe opozita bjelloruse.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle