0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Një pjesë e Shuto Orizares pa ujë të pijshëm

Për shkak të një defekti të tubit të furnizimit me ujë F-80 milimetra në rrugën “Çe Guevara” deri tek shkolla fillore “Vllezërit Ramiz”, furnizimi me ujë është ndërprerë për konsumatorët nga kjo rrugë dhe të rrugës “Uashington” në Shuto Orizare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle