0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Një pjesë e Sarajit sot pa ujë

Pa ujë sot  prej orës 15:30  janë shfrytëzuesit e Sarajit, Lubinit dhe Matkës në komunën e Sarajit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle