0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Një pjesë e Sarajit pa ujë

Pa ujë sot do të jenë konsumatorët e rrugës 20/pn Saraj, si dhe të Gërcecit, Gllumovës, Shishovës dhe Matkës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle