0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Një pjesë e rrugës “Maqedonia” pa ujë

NP "Ujësjellës dhe kanalizim" - Shkup njoftoi se për shkak të një defekti, një pjesë e shfrytëzuesve të rrugës "Maqedonia" sot do të kenë ndërprerje të furnizimit me ujë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle