0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Një pjesë e nxënësve në Bullgari prej sot në mësim onlajn për shkak të përhapjes së variantit omikron

Një pjesë e nxënësve në Sofje, Burgas dhe Blalgoevgrad prej sot do të mësojnë onlajn. Nxënësit nga klasët 5, 6, 8, 9 dhe 11 në Sofje dhe Burgas prej 24 janarit një javë do të mësojnë onlajn, për shkak të përhapjes së variantit omikron të koronavirusit në Bullgari.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle