0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Një pjesë e madhe e Australisë në karantinë për shkak të numrit të rritur të të infektuarve

Autoritetet australiane sot I paralajmëruan banorët e Sidneit të përgatiten për rritje të madhe të rasteve me Kovid-19, pasi që ditën e dytë me radhë u vërejt numër rekord I infektimeve, edhe përkundër mbylljes disajavore në qytetet më të mëdhenj dhe qytetet e tjera të vendit, me qëllim që të parandalohet përhapja e llojit Delta të virusit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle