0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Një pjesë e Lisiçes pa ujë

Një pjesë e vendbanimit të Shkupit Lisiçe (kazermat) sot do të jetë pa ujë për shkak të riparimit të një lidhjeje të furnizimit me ujë f -150 mm, njoftoi NP Ujësjellës dhe kanalizim - Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle