0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Një pjesë e lagjes së Shkupit, Vodno, pa ujë

Ndërprerje të furnizimit me ujë, sot prej orës 9:00 kanë një pjesë e shfrytëzuesve nga rruga “Todor Aleksandrov” 165, Ambasada britanike, Ambasada franceze dhe Instituti për inxhinieri të tërmeteve dhe sizmologji inxhinierike (IITSI).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle