Makedonija.Slajder SQMKD-AL SQShkup SQShoqëri SQ

Një pjesë e lagjes Çento të Shkupit sot pa ujë

Pa ujë sot prej orës 16.10 janë konsumatorët e rrugëve "Metodija Andonov Çento", nr. 74 dhe "Maxhari" në lagjen çento në Komunën e Gazi Babës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle