0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Një pjesë e komunës Gazi Babë sot pa ujë

Ndërprerje të furnizimit me ujë sot nga ora 08:40 do të kenë shfrytëzuesit e rrugëve "Tashko Karaxha" dhe "Trifun Haxhijanev", zona e lartë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle