0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Një pjesë e komunës Butel pa ujë

- Ndërprerje në furnizimin me ujë sot do të kenë një pjesë e shfrytëzuesve të rrugëve "Butelska", "Prizrenska", "Marko Krale", "Mostarska", "Galiçinik" dhe "Prebondova".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle