0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Një pjesë e Kisella Vodës, Karposhit, Shuto Orizarës dhe disa fshatra të Shkupit nesër pa rrymë

Një pjesë e shfrytëzuesve nga rrugët “Viniçka” dhe “Vashingtronska” në Komunën Shuto Orizarë nesër prej orës 10:00 deri në orën 13:30 do të mbeten pa energji elektrike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle