0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Një pjesë e Kisela Vodës sot pa ujë

Shfrytëzuesit e rrugëve “Gvadalahara”, “Juri Rozental”, “Garibaldi” dhe “Gjorgji Penkov” sot nga ora 13:00 janë pa ujë për shkak të një defekti në rrugët “Gvadallahara” dhe “Vostaniçka”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle