0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Një person me lëndime më të rënda, ndërsa tre janë me lëndime më të lehta në aksidentin rrugor në Rosoman

Një person ka marrë lëndime më të rënda, ndërsa tre janë me lëdnime më të lehta në aksidentin i cili sot pas orës 12 ka ndodhur në Rosoman, midis një automjeti motorik për udhëtarë “pasat” me targa të Velesit dhe automjet policor “jeti”

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle