Botë SQBotë.Portal SQ

Një person i armatosur vrau dy dhe plagosi katër të tjerë në qytetin e Teksasit

Një person i armatosur dje vrau dy dhe plagosi katër të tjerë në zonën Dallas-Fort Uorth të Teksasit, duke përfshirë tre policë dhe kreu vetëvrasje, kumtoi policia e Teksasit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle