0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Një person e humbi jetën në një aksident në autostradën Shkup – Tetovë

Një person e humbi jetën ndërsa dy janë lënduar në një aksident të rëndë trafiku në autostradën Shkup - Tetovë në afërsi të mbikalimit për në Trebosh, që ndodhi pasdite rreth orës 17. Në aksident kanë marrë pjesë një automjet pasagjerësh dhe një automjet transportues ndërsa sipas prononcimeve të para në SPB Tetovë ka qenë edhe një automjet i katërt për të cilën pohohet se është larguar nga vendi i ngjarjes

Butoni Kthehu në krye
Mbylle