0_Sport,Portal SQSport SQ

Një ndeshje në Portugali është ndërpre për shkak të futbollistëve me koronavirus

Ndeshja e javës së 12-të në kampionatin portugez mes rivalëve të qytetit Belenenses dhe Benfika mbrëmë në Lisbonë është shndërruar në farsë dhe është ndërpre në minutën e 49-të edhe krahas epërsisë së ekipit mysafir prej 7:0.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle