Botë SQBotë.Portal SQ

Një narkokartel meksikan iu kërcënua gazetares, Qeveria i garanton siguri

Qeveria meksikane njoftoi sot masa për mbrojtjen e një gazetare dhe një shtëpi televizive, të cilët u kërcënuan nga një grup i armatosur me video, duke pretenduar se ishin një nga kartelet më të fuqishëm të drogës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle