0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Një muaj në Dibër nuk ka asnjë rast të infektuar me Kovid-19

Në rajonin e komunave Dibër dhe Qendër Zhupë, të cilët në aktivitetin e tyre i mbulon njësia e punës së Dibrës të Qendrës për shëndet publik pothuajse një muaj nuk ka asnjë raste të infektuar me Kovid-19.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle