Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Një mirëmbajtës i pastërtisë në shtëpinë e një ministri izraelit akuzohet për spiunim në dobi të Iranit

Izraeliti Omri Goren, i punësuar si mirëmbajtës i pastërtisë dhe roje në shtëpinë e ministrit izraelit të Mbrojtjes, Beni Ganc është i akuzuar për spiunim pasi gjoja ka ofruar ta shfrytëzojë pozitën e tij për dërgimin informacioneve Iranit, kumtoi sot shërbimi izraelit i Sigurisë, Shin Bet.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle