Magazinë SQ

Një krokodil bëhet vegjetarian

- Krokodili Babia, për të cilin 70 vjet kujdesen murgjit në Indi, bëhet vegjetarian. Murgjit thonë se zvarraniku që jeton në liqenin afër tempullit, është tërësisht i parrezikshëm dhe nuk e ka sulmuar askënd, transmeton BGNES.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle