Botë SQBotë.Portal SQ

Një Kongresiste republikane parashtroi mocion për rrëzimin e Bajdenit

– Kongresistja republikane Marxhori Tejllor Grin parashtroi tri rezoluta për rrëzimin e presidentit amerikan Xho Bajden sepse “i ka neglizhuar detyrat në Afganistan”, por edhe për shkak të “shkeljes së ligjeve të migrimit” dhe shkaktimin e krizës së sigurisë, si dhe për shkak të uzurpimit të kompetencave të Kongresit dhe injorimin e vendimeve të Gjykatës Supreme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle