Evropë SQEvropë.Portal SQ

Një i vrarë dhe të paktën 20 të plagosur në shpërthimin në kompleksin tregtar në Erevan

Një person e ka humbur jetën dhe të paktën 20 të tjerë janë plagosur në shpërthimin në kompleksin tregtar Surmalu në Erevan, njoftuan autoritetet armene.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle