Evropë SQEvropë.Portal SQ

Një i vrarë dhe disa të plagosur në shpërthimin e gazit në Republikën Çeke

Të paktën një person ka humbur jetën, ndërsa pesë të tjerë janë plagosur në shpërthimin e gazit që sot ka shkaktuar shembjen e plotë të një ndërtese banimi në Republikën Çeke , raportoi DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle