Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Një i vdekur dhe nëntë të lënduar në tërmetin në Kretë

Një person e humbi jetën, ndërsa nëntë janë lënduar në tërmetin e fuqishëm prej 5,8 ballëve në ishullin grek Kretë, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle