Botë SQBotë.Portal SQ

Një i vdekur dhe miliona njerëz pa energji elektrike pasi Uragani Ida e goditi Nju Orleansin

ë shumë se një milion shtëpi në shtetin amerikan Luiziana mbetën pa energji elektrike, ndërsa në një periferi pranë Baton Ruzh një person vdiq si pasojë e uraganit Ida. Uragani shkaktoi dëme të konsiderueshme dhe përmbytje në të gjithë vendin, duke ngritur frikën se numri i të vdekurve mund të rritet më tej.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle