Botë SQBotë.Portal SQ

Një i vdekur dhe disa të lënduar gjatë një shpërthimi në një ndërtesë dykatëshe në jug të Libanit

Një person ka humbur jetën, kurse disa të tjerë janë lënduar sot herët në mëngjes nga një shpërthim në një ndërtesë në jug të Libanit, deklaroi një përfaqësues libanez i sigurisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle