Botë SQBotë.Portal SQ

Një helikopter luftarak Mi-24 u rrëzua në Bregun e Fildishtë, ku e humbën jetën tërë ekuipazhi

Helikopteri Mi -24 i Armatës së Bregut të Fildishtë u rrëzua në Afrikë. Në të ishin pesë persona dhe të gjithë vdiqën.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle