0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Një helikopter i armatës është nisur drejt Berovës

- Një helikopter i armatës tashmë është nisur drejt rajonit të Berovës ku zjarri ndërmjet fshatrave Mitrashincë dhe Budinarcë ka dalë jashtë kontrollit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle