Evropë SQEvropë.Portal SQ

Një grup njerëzish të cilët i mbijetuan helmimit masiv në Spanjë kërcënohen me vetëvrasje nëse nuk u plotësohen kërkesat

- Një grup  njerëzish  të cilët i mbijetuan helmimit masiv nga rrepa para katër dekadave në Spanjë sot publikuan se e kanë ndërmarrë muzeun Prado në Madrid dhe  kërcënohen se do të kryejnë vetëvrasje nëse qeveria nuk i plotëson kërkesat e tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle