Botë SQBotë.Portal SQ

Një grua dhe një fëmijë kanë humbur jetën në sulmin raketor në Kabul (video)

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur në sulmin me raketa në një ndërtesë banimi në Kabul, raportoi Bgnes, duke iu referuar TASS.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle