Magazinë SQ

Një grua amerikane ra në një liqen dhe u mbyt nga një aligator

Një grua amerikane 88-vjeçare  u mbyt nga një aligator pasi ajo ra aksidentalisht në një liqen teksa po kujdesej për bimët e saj pranë bregut të një shtëpie për të moshuarit, njoftuan autoritetet në shtetin amerikan të Karolinës së Jugut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle