0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQ

Një gotë verë e kuqe lehtëson sindromën post-kovid

Pirja mesatare e verës ndihmon të lehtësohet sindromi post-kovid, deklaroi për faqen e internetit "Ura.ru", Aleksandar Mjasnikov - mjek dhe TV udhëheqës nga Rusia.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle