0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Një gjeneral i çmuar rus në pension e akuzoi Putinin se është duke krijuar krizë artificiale dhe e kërkoi dorëhqejen e tij

Një nga gjeneralët më të çmuar rusë në pension e paralajmëroi Vlladimir Putinin të mos hyjë në luftë me Ukrainën, duke e akuzuar liderin rus së është duke krijuar konflikt artificial për ta tërhequr vëmendjen nga problemet vendore, njofton Al Xhazira.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle