0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Një furgon për transportin e nxënësve i është dhuruar Komunës së Kërçovës nga Agjencia për Administrim të Pronës së Sekuestruar

Komuna e Kërçovës nga Agjencia për Administrim të Pronës së Sekuestruar të Maqedonisë së Veriut mori dhuratë një furgon të përdorur, që ka 12 ulëse plus një ulëse për shoferin, dhe siç paralajmëruan nga Komuna e Kërçovës, e njëjta do të dedikohet për transportin e nxënësve, të cilët udhëtojnë nga fshatrat në qytet apo jetojnë në lagje më të largëta urbane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle