0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Një familje treanëtarëshe ka ndërruar jetë nga Kovid-19 në shtëpinë e saj në Tetovë

– Babai, nëna dhe vajza e tyre në moshën 36-vjeçare kanë ndërruar jetë për shkak të komplikimeve nga Kovid-19 në shtëpinë në Tetovë javën e kaluar, ndërsa karakteristike është se që të tre kanë pasur sëmundje kronike dhe ishin në gjendje të rëndë, informojnë nga spitali klinik i Tetovës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle