Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Një e vdekur dhe 17 të plagosur në protestat në Kili

Një grua e humbi jetën në protestën e popullatës indigjene në Kili në kryeqytetin e vendit Santiago, njofton DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle