Botë SQBotë.Portal SQ

Një dron me eksploziv godet një aeroport në jugperëndim të Arabisë Saudite

Një dron me eksploziv e sulmoi aeroportin në jugperëndim të Arabisë Saudite, ne ç'rast janë plagosur tetë persona dhe është dëmtuar një aeroplan civil, njoftoi televizioni shtetëror saudit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle